فیلم دهکده یک اشتباه محاسباتی عظیم است، فیلمی مبتنی بر فرضی که نمی تواند آن را پشتیبانی کند، فرضیه ای آنقدر شفاف که اگر فیلم آنقدر مهلک نباشد خنده دار می شود. این یک بهانه ضعیف برای یک طرح است، با شخصیت هایی که به زیر یک بعدی حرکت می کنند و وارد Flatland می شوند. ام. نایت شیامالان، نویسنده و کارگردان، در برانگیختن وحشت از داستان های مینیمالیستی مانند <<نشانه ها>> موفق بوده است، که اگر منطقی به آن فکر کنید پوچ است -- اما آنقدر درگیر می شوید که نمی توانید منطقی فکر کنید. او کارگردانی با مهارت قابل توجه است که داستان هایی را از حالت روحی تداعی می کند، اما افسوس که این بار روز را تعطیل کرد.

فیلم هندی دوبله فارسی در کنار فیلم های خارجی آمریکایی در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

پس از نمایش فیلم از منتقدان خواسته شد تا از افشای اسرار داستان جلوگیری کنند. این به این دلیل نیست که ما فیلم را برای شما خراب می کنیم. به این دلیل است که اگر آنها را می شناختی، نمی خواستی بروی. کل این کار یک داستان سگ پشمالو است، و به نوعی، همه راز است. من به سختی می توانم در مورد آن بحث کنم بدون اینکه به طرز دیوانه کننده ای مبهم باشم.

فیلم سینمایی و فیلم جدید 2022 نیز در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

بیایید بگوییم که در زمان و مکان نامشخصی اتفاق می افتد، احاطه شده توسط جنگلی که شخصیت ها هرگز وارد آن نمی شوند. لباس کاراکترها و نبود ماشین و تلفن و مواردی از این دست، حکایت از دهه 90 یا جامعه آمیش دارد. همه طوری صحبت می کنند که انگار <<اقناع دوستانه>> را خوانده اند. مهمترین فضایل مدنی، احتیاط و احتیاط است. اینجا روستایی است که به شدت به دهکده شرقی نیاز دارد.

داستان با یک تشییع جنازه با حضور همه روستاییان آغاز می شود و پس از آن یک غذای بزرگ در فضای باز پشت میزهای طولانی که با ذرت روی بلال ناله می کردند و همه چیزهای دیگر را تزیین می کردند. ظاهراً همه در دهکده همه کارها را با هم انجام می دهند، اگرچه هیچ وقت مشخص نیست که بیشتر شغل های آنها چیست. مقداری کشاورزی و نانوایی ادامه دارد.

در کنار تماشای آنلاین فیلم و سریال، انیمیشن سینمایی نیز در سایت فیلم نماوا موجود است.

فیلم آنقدر غم انگیز است که می ترسد در حضور خودش صدایش را بلند کند. این باعث می شود حتی در صحنه های ملودرام بی شرمانه ای هم وجود داشته باشد. ما پدرسالار ادوارد واکر (ویلیام هرت) را ملاقات می کنیم که در همه چیز آنقدر عاقل است که به نظر می رسد وزیری است که در باشگاه روتاری صحبت می کند. دخترش آیوی (برایس دالاس هاوارد) نابینا اما بداخلاق است. مرد جوان سرسخت، لوسیوس هانت (خواکین فینیکس)، از بزرگان درخواست می کند که به او اجازه دهند نگاهی به جنگل بیندازد. مادر بیوه او آلیس (سیگورنی ویور) احساساتی نسبت به ادوارد واکر دارد. احمق دهکده (آدرین برودی)، قمار و قمار کلمه ای نیست که من به راحتی از آن استفاده کنم. یک مرد خوب و واقعی وجود دارد (برندان گلیسون). و دامادی که می ترسد پیراهنش چروک شود.

فیلم عاشقانه 2022 نیز از ژانرهای پرطرفدار در نماوا هستند.

داستان با یک تشییع جنازه با حضور همه روستاییان آغاز می شود و پس از آن یک غذای بزرگ در فضای باز پشت میزهای طولانی که با ذرت روی بلال ناله می کردند و همه چیزهای دیگر را تزیین می کردند. ظاهراً همه در دهکده همه کارها را با هم انجام می دهند، اگرچه هیچ وقت مشخص نیست که بیشتر شغل های آنها چیست. مقداری کشاورزی و نانوایی ادامه دارد.

علاوه بر تماشا، امکان دانلود فیلم ها در تمامی ژانرها وجود دارد و برای دانلود فیلم علمی تخیلی 2022 که یکی از دسته ها است، میتوانید به نماوا مراجعه نمایید.

فیلم آنقدر غم انگیز است که می ترسد در حضور خودش صدایش را بلند کند. این باعث می شود حتی در صحنه های ملودرام بی شرمانه ای هم وجود داشته باشد. ما پدرسالار ادوارد واکر (ویلیام هرت) را ملاقات می کنیم که در همه چیز آنقدر عاقل است که به نظر می رسد وزیری است که در باشگاه روتاری صحبت می کند. دخترش آیوی (برایس دالاس هاوارد) نابینا اما بداخلاق است. مرد جوان سرسخت، لوسیوس هانت (خواکین فینیکس)، از بزرگان درخواست می کند که به او اجازه دهند نگاهی به جنگل بیندازد. مادر بیوه او آلیس (سیگورنی ویور) احساساتی نسبت به ادوارد واکر دارد. احمق دهکده (آدرین برودی)، قمار و قمار کلمه ای نیست که من به راحتی از آن استفاده کنم. یک مرد خوب و واقعی وجود دارد (برندان گلیسون). و دامادی که می ترسد پیراهنش چروک شود.

برج های مراقبت از اطراف روستا محافظت می کنند و شراره ها در طول شب می سوزند. اما نه ترس: کسانی که ما انجام می دهیم، و غیره، به آتش بس رسیده اند. آنها در جنگل می مانند و روستاییان در روستا می مانند. لوسیوس می خواهد به جنگل برود و از بزرگان که از این میل اخم می کنند درخواست می کند. آیوی دوست دارد با لوسیوس ازدواج کند، و این را به او می گوید، اما او بسیار متفکر و اهل تشییع جنازه است که برای مقابله با او به یک فیلم دیگر نیاز دارد. با این حال آنها همدیگر را دوست دارند. احمق روستایی هم برای آیوی چیزی دارد و گاهی با هم قمار می کنند.

برای سرگرمی کودکان نیز میتوانید انیمیشن های جدید را به صورت آنلاین پخش یا دانلود کنید.

اتفاق وحشتناکی برای کسی می افتد. من جرأت نمی کنم چه چیزی، و برای کدام و توسط چه کسی را فاش کنم. ادوارد واکر با اکراه تصمیم می گیرد کسی را به <<شهرها>> بفرستد تا برای هر کسی که زخمی شده است دارو بیاورد. و دخترش آیوی، دختری نابینا که در جنگلی راه می رود که در آن کسانی که و غیره زندگی می کنند، می رود. او کلاه زرد سواری خود را بر سر می گذارد، و تلاشی مافوق بشری می طلبد تا به خانه مادربزرگ فکر نکنیم.

دعواهای جدی ویولن در تراک صدا نفوذ می کند. پاییز، ابری و سرد است. دخترها یک گل قرمز پیدا می کنند و آن را دفن می کنند. همه با صدای منفعل صحبت می کنند. نشاط از شخصیت ها تخلیه شده است. اینها زائران استپفورد هستند. بزرگترها جلساتی دارند که جوانان از آنها حذف می شوند. یکی از زیر تخته ها چیزی پیدا می کند. آیا نمی دانستید که دقیقاً در جایی که لازم بود، وجود دارد تا کسی کاری را انجام دهد که بدون آن نمی توانست انجام دهد.

در نهایت راز کسانی و غیره فاش می شود. نامیدن آن ضد اوج نه تنها به اوج بلکه به پیشوندها نیز توهین خواهد بود. این یک راز تلخ است، حدود یک پله بالاتر از نردبان اصالت روایی از It Was a Dream. در واقع آنقدر بیهوده است که وقتی راز را کشف می کنیم، می خواهیم فیلم را به عقب برگردانیم تا دیگر راز را ندانیم.

و سپس به عقب و عقب رفتن ادامه دهید تا زمانی که به ابتدا برگردیم و بتوانیم از روی صندلی هایمان بلند شویم و از سالن تئاتر به عقب برگردیم و از پله برقی بالا پایین برویم و نگاه کنیم که پول از صندوق به جیب می رسد. .

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

فیلم ,یک ,کند ,های ,آنقدر ,نمی ,است که ,می کنند ,که به ,که در ,می کند ,هانت خواکین فینیکس ,احمق دهکده آدرین ,دهکده آدرین برودی ,دارد برندان گلیسون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بانك نماز نقد عکس گروه تخصصی صنف اپتیک پخش عدسی و فریم ، عینک فروش طبی و آفتابی فروشگاه اینترنتی ثامن مارکت کورساوا بهترین کارگردان دنیا mediadown دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی فروش عمده ادویه جات هندی و ترشیجات خانگی اصل و کیفیت بالا baran21 tenium