فیلم سیکاریو با دو نشانگر دنیای خشونت آمیز آغاز می شود، یکی کشف و دیگری یک انفجار، که هر دو زمینه را برای فیلم هیجان انگیز رضایت بخشی فراهم می کنند. این جهانی است که در آن شواهدی از شر در دید آشکار وجود دارد و در دیوارهای خانه ای در حومه آمریکا پنهان شده است. و این دنیایی است که در آن خشونت می تواند در یک چشم به هم زدن فوران کند و جان ها را بگیرد و دیگران را متلاشی کند. گاهی اوقات، <<سیکاریو>> یک بررسی عمیقاً رضایت بخش و شدید از یک جنگ بدون قاعده درگیری است که توسط اجرای تماشایی بنیسیو دل تورو و معمولاً فیلم برداری مسحورکننده راجر دیکینز انجام می شود. در زمان های دیگر، به ویژه در قسمت میانی اش، <<سیکاریو>> می تواند به طرز ناامیدکننده ای خودپسند باشد، پر از عکس های هلیکوپتری بالای سر از مرز مکزیک و یک امتیاز تپنده و پرمدعا. این فیلمی است که فوریت های هیجان انگیز واقعاً عالی را ندارد، اما در فضای کمیاب از ارزش های تولید تصفیه شده در هر سطح و مجموعه ای بی عیب وجود دارد. این که از عظمت کمتری برخوردار است می تواند ناامید کننده تلقی شود، اما هنوز چیزهای زیادی برای دوست داشتن در اینجا وجود دارد.

فیلم هندی دوبله فارسی در کنار فیلم های خارجی آمریکایی در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

در صحنه آغازین، مامور اف بی آی کیت میسی (امیلی بلانت) در تلاش برای یافتن یک قربانی آدم ربایی در خانه ای در آریزونا است. او به معنای واقعی کلمه از دیوار کامیون خود عبور می کند و فقط یک هدف را در حالی که تفنگ ساچمهای را در جهت او خالی می کند، پایین می آورد. تفنگ ساچمه ای سوراخی را در دیوار ایجاد می کند و جسدی که در پلاستیک پیچیده شده است را نشان می دهد. و این جسد تنها نیست. به زودی، آنها متوجه می شوند که خانه پر از اجساد است و تحقیقات آنها منجر به انفجار می شود. چه خبره؟ چه ترسناکی از مرز شهر معروف خوارز که قانون آلود است تا آریزونا عبور کرده است؟

فیلم سینمایی و فیلم جدید 2022 نیز در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

بی باکی و هوش تند میسی توجه مافوقش را به خود جلب می کند و او را به جلسه ای برای یک کارگروه بین سازمانی دعوت می کند. به رهبری مردی مرموز و حرفه ای نامشخص (او ممکن است سیا باشد) به نام مت (جاش برولین)، افرادی که پشت این گروه ضربت قرار دارند آنچه را که از کیت می شنوند دوست دارند. آنها او را سوار می کنند و مت، کیت و آلخاندرو مرموز (بنیسیو دل تورو) به سمت جنوب می روند تا یک قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کنند و او را برای بازجویی به ایالات متحده بازگردانند. این سکانس به تنهایی نگاهی به "سیکاریو" را توجیه می کند. این تیم با ورود به بخشی از قاره که در آن بزرگان مواد مخدر چنان برجسته شده اند که اجساد مرده در مکان های عمومی به عنوان پیام آویزان می شوند، باید سریع وارد عمل شوند.

در کنار تماشای آنلاین فیلم و سریال، انیمیشن سینمایی نیز در سایت فیلم نماوا موجود است.

در راه بازگشت از مکزیک، آنها در ترافیک در مرز گیر می کنند. اتومبیل های اطراف آنها می تواند حاوی دوستان قاچاقچی مواد مخدر باشد که منتظر حمله هستند. این صحنه یک استاد کلاس در تولید تنش است. دیکینز به زیبایی از شیشه های ماشین استفاده می کند و ویرایشگر جو واکر به طور یکپارچه اکشن را با هم برش می دهد. این که فیلم دیگر هرگز در بالای این سکانس قرار نگرفت، همان جایی است که مسلماً مشکلات شروع می شود. با چنان شدتی باز می شویم که عدم صدای هیس در قسمت دوم شروع به دردسر می کند.

بخشی از مشکل این است که فیلمنامه تیلور شریدان واقعاً یک شخصیت اصلی را ایجاد نمی کند. کیت اغلب یک ناظر، یک مسافر ناخواسته و ناآگاه در این سفر است. مت برولین و الخاندرو دل تورو آنقدر به وضوح مسئول اتفاقات هستند که در فکر جابه جایی چندین دسیسه هستند، در حالی که کیت نه تنها از نقشی که قرار است بازی کند، بلکه از نقش هایی که همه دارند نیز معلوم نیست. متوجه شدم که این احساس سردرگمی بخشی از موضوع است. <<سیکاریو>> در هسته خود درباره جهانی است که در آن فقدان رهبری در هر دو طرف جنگ مواد مخدر هرج و مرج کامل ایجاد کرده است. و بنابراین منطقی است که در آن یک قهرمان داستان وجود داشته باشد که به همان اندازه به دلیل فقدان قوانین اساسی گیج شده است. با این حال، این باعث می شود که فیلمی بسازد که حداقل تا آخرین مرحله که جدول ورق می شود و ما متوجه می شویم که ممکن است در تمام مدت روی داستان اشتباه تمرکز کرده ایم، ضربه احساسی بهترین فیلم های هیجانی را نداشته باشد.

فیلم عاشقانه 2022 نیز از ژانرهای پرطرفدار در نماوا هستند.

علیرغم مشکلاتی که با روایت <<سیکاریو>> دارم، نمی توان عناصر فنی را که تا این حد بالاتر از حد متوسط ​​هستند و مهارت دنیس ویلنوو در کارگردانی بازیگران را انکار کرد. او از برولین به عنوان مردی که از بی خبر نگه داشتن اطرافیانش لذت می برد، عملکرد فوق العاده ای می گیرد. او هوش را ابزار دست بالا می داند. دل تورو هدف بسیار متفاوتی دارد، هدفی که به آرامی آشکار می شود و او در اینجا به سادگی مغناطیسی است. او هر صحنه ای را که در آن حضور دارد می د. بلانت نیز معمولاً عالی است، حتی اگر به نظر برسد که ماهیت ضعیف شخصیت او بزرگترین نقص فیلم است.

علاوه بر تماشا، امکان دانلود فیلم ها در تمامی ژانرها وجود دارد و برای دانلود فیلم علمی تخیلی 2022 که یکی از دسته ها است، میتوانید به نماوا مراجعه نمایید.

زمانی که <<سیکاریو>> به مرحله نهایی خود می رسد و ویلنوو و دیکینز از طریق ضربه های زیر پوشش تاریکی با عینک های دید در شب به قلمرو <<زیرو تاریکی سی>> نزدیک می شوند، نمی توان فیلم نامه را انتخاب کرد. وقتی مرگ و زندگی در جریان است، مثلاً در آن صحنه در اتوبان، و واقعاً کل قسمت پایانی، <<سیکاریو>> به سطحی می رسد که امیدوارم در تمام مدت حفظ شود. این یک فیلم کامل از آن صحنه آغازین می شود - فیلمی از رازها و تهدید خشونت مداوم. این در مورد دنیایی است که ما واقعاً حتی نمی توانیم آن را در مورد عدم نظم و درجه بی رحمی آن درک کنیم. و در حیاط خلوت ماست.

برای سرگرمی کودکان نیز میتوانید انیمیشن های جدید را به صورت آنلاین پخش یا دانلود کنید.

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

فیلم ,یک ,های ,کند ,ای ,نیز ,است که ,که در ,می شود ,می کند ,در آن ,فیلم نماوا فراهم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

mahdi1345 پیشتار نیوز مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی بهترین فیلمهای ایران و جهان jaghinoneline معادلات دیفرانسیل معمولی ODE روزانه فارسی کیهان vistasazepv