تریلر فیلم اگه میتونی منو بگیر آنقدر واضح است که می توانست خودش را بنویسد. به ما اطلاع می دهد که فرانک آبگنال جونیور بدون حضور در دانشکده پزشکی به طبابت پرداخت، بدون مدرک حقوق وکالت کرد و بدون شرکت در دانشکده پرواز به عنوان خلبان گذراند - همه اینها به این دلیل عالی است که او همه این کارها را قبل از 19 سالگی انجام داده است. حتی از دبیرستان فارغ التحصیل نشده بود.

برای تماشای این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

این که این یک داستان واقعی است احتمالاً ناگفته نماند، زیرا بیش از حد مضحک است که توسط یک فیلمنامه نویس اختراع شده باشد. آبگنال همچنین میلیون ها دلار چک جعلی را پاس می کرد، ن را با ثروت و دستاوردهای خود خیره می کرد و در بسیاری از مواقع اساساً نوجوانی غمگین و تنها بود. در آن زمان تنها روابط صادقانه در زندگی او با پدرش و با مامور FBI بود که او را تعقیب می کرد.

در کنار تماشای آنلاین فیلم و سریال، دانلود فیلم نیز در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

در فیلم جدید استیون اسپیلبرگ، آبگنال توسط لئوناردو دی کاپریو در نقش مرد جوانی بازی می شود که در تقلیدهای باورنکردنی خود با ابزاری ساده که به نظر می رسد هرگز تلاش زیادی نکرده است، موفق می شود. در حالی که یک کارمند هواپیمایی ممکن است به مردی بسیار جوان که اصرار دارد خلبان است مشکوک باشد، چه چیزی می تواند خلع سلاح کننده تر از این باشد که مردی به او پیشنهاد سفر روی صندلی را بدهد و اعتراف کند: <<مدتی است. کدام یک صندلی پرش است. ؟" دی کاپریو که در فیلم های اخیرش مانند <<ساحل>> و <<دار و دسته های نیویورک>> نقش شخصیت های تیره و پریشان را بازی کرده است، در اینجا بادی و جذاب است و نقش پسری را بازی می کند که می فهمد در چه چیزی مهارت دارد و آن را انجام می دهد. نوعی نبوغ در صحنه جریان دارد که او برای کلاس های مدرسه جدید حاضر می شود، وارد کلاس می شود تا متوجه شود که معلم جایگزینی انتظار می رود و بدون از دست دادن، نام خود را روی تخته سیاه می نویسد و به آن ها می گوید. دانش آموزان ساکت شوند و بنشینند و به او بگویند که در کدام فصل هستند.

فیلم های کشور های مختلف از جمله فیلم ایرانی و سریال های جدید ایرانی نیز در نماوا فراهم شده است.

احتمالاً این درست است که اکثر مردم تا زمانی که دلیلی برای انجام این کار نداشته باشند، شما را به صورت واقعی می پذیرند. دوستی داشتم که در سازمانش به سطح بالایی رسیده بود و می ترسید که راز او کشف شود: او هرگز به دانشگاه نرفت. حدس من، و درست ثابت شد، این بود که هیچ کس فکر نمی کند از او بپرسد. این احتمالاً حتی بهتر از این حدس است که هیچ بیمار در یک بیمارستان نخواسته مدرک دانشکده پزشکی را ببیند.

بهترین فیلم های ایرانی و فیلم سینمایی ایرانی در کنار ژانرهای دیگر قرار دارد.

فیلم تلاش می کند تا رفتار آبگنال را از طریق آسیب های نوجوانی توضیح دهد. او توسط والدینی مهربان بزرگ شده است. پدرش فرانک پدر (کریستوفر واکن)، مادر فرانسوی اش، پائولا (ناتالی بای) را پس از خدمت سربازی از اروپا بازگرداند و دوران کودکی فرانک جونیور دوران خوشی است تا اینکه پائولا به شوهرش خیانت می کند و بیرون می رود. آیا به همین دلیل پسرش به جعل هویت و ی سوق داده شد؟ شاید. یا شاید به هر حال می توانست داشته باشد. هنگامی که او متوجه می شود که چقدر می تواند از دستش برود، یک نشاط گیج کننده خاص در این وجود دارد که چگونه به راحتی موقعیت، احترام و بچه ها را پیدا می کند.

در این فیلم تام هنکس در نقش کارل هانراتی، یک مامور اف بی آی که ماموریتش در زندگی تبدیل به دستگیری آبگنال می شود، بازی می کند. Hanratty به عنوان تنها فردی که واقعاً یک دید کلی جامع از دامنه و تطبیق فعالیت های Abagnale دارد، پیشرفت می کند - خوب، نه یک تحسین، بلکه احترام به یک استعداد جنایی طبیعی. صحنه ای وجود دارد که او در واقع آبگنال را در اتاق متل به زور اسلحه دارد، و بچه، یک مشتری باحال و متفکر سریع، سعی می کند جعل هویت یک مامور سرویس مخفی را که او نیز در دم مظنون است، جا بزند. بیشتر لذت فیلم ناشی از لذت بردن از استراتژی های آبگنال است. به نظر نمی رسد که او برای معایب خود خیلی خوب برنامه ریزی کند، اما از فرصت هایی که سر راهش قرار می گیرد استفاده می کند. در یک نقطه، در نیواورلئان، او خود را با دختر (امی آدامز) دادستان منطقه (مارتین شین) نامزد می بیند.

فیلم های اکشن جدید و فیلم جنایی نیز در نماوا قرار دارد.

در یک مهمانی شام با همسرش، به نظر می رسد که او با ادعای پزشک و وکیل بودن خود مخالفت می کند، در حالی که به نظر نمی رسد به اندازه کافی بزرگ باشد. زمانی که D.A. او را برای توضیح فشار می آورد، نوعی نبوغ در پاسخ بی فریب او وجود دارد: "من از نوار در کالیفرنیا گذشتم و یک سال تمرین کردم قبل از اینکه بگویم "چرا اطفال را امتحان نکنیم؟" " آهان. و سپس اشتباه می کند که می گوید از دانشکده حقوق در برکلی فارغ التحصیل شده است. معلوم شد که شخصیت شین هم همین کار را کرده است و قبل از اینکه اضافه کند، "آیا او هنوز با آن سگ کوچولو همه جا می رود؟" اینجاست که سرعت Abagnale او را نجات می دهد. با توجه به 30 سال اختلاف سنی بین خود و پدر دختر، به سادگی مشاهده می کند: "سگ مرد." بله، اگرچه ممکن است استاد نیز فوت کرده باشد، و زمانی که D.A. بلوف خود را صدا می کند، او با صادق بودن پاسخ می دهد (اگرچه این هم نوعی دروغ است).

تماشای کارتون جدید نیز برای کودکان در نماوا فراهم شده است.

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

فیلم ,آبگنال ,یک ,خلبان ,مردی ,سایت ,است که ,کرد و ,در دانشکده ,که او ,سایت فیلم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شرکت اینتن شبنم یوسف طوسی mjalebb مبین دلربایی cod-miss-p گيجُ منگ بلاگ بیان ، محمد حسین نادی دنیای نرم افزار کاربردی mankan2