چگونه کسی می تواند فستیوال خنده دار وحشیانه <> در سال 2010 و بوفه هولناک آن را فراموش کند؟ دوز قابل مقایسه سیل شوک در فیلم خزیدن با بند سفید از همان کارگردان را پیش بینی نکنید. در عوض، انتظار لحنی بین یک هیجان انگیز بی امان با تکان های مختلف رضایت بخش (اگر نه قابل پیش بینی) و یک تلنگر تابستانی را داشته باشید که فقط به طور آزمایشی انگشتان پای خود را در حماقت عمدی فرو می برد، از ترس رفتن کامل به آب. ممکن است گاهی دلتان بخواهد که ای کاش الکساندر آجا، فیلمساز فرانسوی (<<تپه ها چشم ها>>) برای چیزی که به سرگرمی های کمپینگ <<پیرانا 3 بعدی>> نزدیک می شود، تمام تلاش خود را می کرد. با این وجود، <<کرال>> در سنت تلنگرهای هیولاهای زیر آب، نیش خزنده ای دارد. مطمئناً <<آرواره ها>> (چیست؟) یا حتی <<کم عمق ها>> نیست، اما چرخیدن در اطراف سیل خطرناک شهری در جنوب غربی فلوریدا در آستانه ویرانی توسط طوفان رده 5 با ضربات خاص خود همراه است.

و البته ما در فلوریدا هستیم. کجای دیگر می توانیم عده ای از افراد قوی و در عین حال فرسوده را پیدا کنیم که همه آن ها را دیده باشند و سپس عده ای را، وقتی صحبت از آب و هوای شدید و شکارچیانی است که فرصت طلبانه به دور افراد بی دفاع برای یک جشن می چرخند؟ احتمالاً به همین دلیل است که شناگر حرفه ای هیلی (کایا اسکودلاریو) به اندازه کافی ترسیده است، اما نه وحشتناک، اولین باری که با آرواره های یک حیوان خشن در زیرزمین مملو از پدر مجردش روبرو می شود. هزارتوی کثیف و پر از موش که او سرسختانه در آن فرو می رود تا پیرمردی را که او و خواهرش مدتی است از او خبری نداشتند، بررسی کند. در واقع، او از منظره ناخوشایند این همسایه های مزاحم که ناخوانده برای صرف غذا به آنجا می روند، بیشتر عصبانی به نظر می رسد تا ترس.

با این حال، در زمان مناسب، وحشت هیلی و پدرش دیو (بری پپر) به این مناسبت افزایش می یابد، مایکل و شاون راسموسن، نویسنده های مشترک، مجموعه ای از چالش های تنگه هراسی و تقریباً کشنده را به سوی آن ها می فرستند و مجموعه ای از شخصیت های فرعی محکوم به فنا را می فرستند. برای نجات، فقط برای اینکه ما را وادار کند که در حالی که لحظاتی بعد زنده توسط جانوران نابخشوده خورده می شوند، از فریادهای درمانده آنها فریاد بزنیم. در همین حال، آجا برخی از ترفندهای بصری مناسبی را که در آستین خود دارد، آشکار می کند. در میان صحنه هایی که به عنوان اشاره ای واضح به <<پارک ژوراسیک>> تصور می شود، صحنه ای مؤثر است که در آن یک دروازه بان ثانویه و پنهان از دید در حالی که دو گوشت خوار به طور استراتژیک مانند یک جفت Velociraptor همگام به هیلی حمله می کنند، عملی می شود.

در قسمتی که در زیرزمین تاریک سپری می شود (اکثر 87 دقیقه اقتصادی فیلم)، آجا از ویژگی های خاص لوکیشن استفاده می کند تا اکشن را پیش ببرد قبل از اینکه ایده هایش تمام شود (و در نتیجه، به طور مضاعف بازیافت کند). یک لحظه، ما در یک مکان امن قرار داریم که توسط لوله ها و سیم هایی احاطه شده است که موجودات پوسته دار را مسدود می کند. در مرحله بعد، هیلی را به سمت نقاط ورود یا خروج خطرناک دنبال می کنیم، زیرا او برای یافتن راهی برای خروج جهش های خطرناکی انجام می دهد. در همین حال، درست در آن سوی خیابان در یک فروشگاه رفاه، به طور خلاصه گروهی از غارتگران را دنبال می کنیم که سعی می کنند پس از یک سرقت پرسود از آنجا خارج شوند. (نکته: آنها نمی توانند تخلیه شوند، اما صحنه در میان راهروهای سیل مغازه یک انحراف سرگرم کننده است.) و ما هنوز حتی به سگ خانوادگی بسیار خوب شکر اشاره نکرده ایم. در معرض خطر قرار گرفتن توسط انسان هایش. (بله، سگ زندگی می کند!)

در اخبار وحشتناک تر، آجا زمان زیادی را در زیرزمین وحشتناک و به هر حال بد می گذراند - شما به شدت می خواهید به بیرون بروید، جایی که مطمئناً خطرات بزرگتری در انتظار شما است. اما Scodelario برای شرایط تنبیه بازی به نظر می رسد. او اساساً کیت وینسلت از میان آن لوله های ناامن مانند یک مسافر انعطاف پذیر تایتانیک که تمام دنیا در اطراف او غرق می شود، می گذرد. از او نپرسید که چگونه به طرز غیرقابل قبولی توانسته است تمام اندام هایش را پس از گزش های شدید و دستگیری های وحشیانه در سراسر این مدت حفظ کند. همچنین بهتر است صداقت بخش های خنده دار راکد (و دیالوگ های ضعیف) را که دیو و دختر بابای هیلی امتیازات قدیمی خانواده را درباره مادر هیلی حل می کنند زیر سوال نبرید - شاید در بحبوحه حمله تمساح بهترین زمان یا مکان برای آن نباشد. یک مصیبت خانوادگی را تجزیه و تحلیل کنید

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

های ,یک ,ای ,کند ,هیلی ,طور ,است که ,به طور ,می کند ,که در ,کند در

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نرم افزار و نکات کاربردی اینورتر یاسکاوا حجاب و پوشش مردان simorghipluse حسابی از نوع واقعی daryagrafikg مرتضی پاشایی inmyown آموزش دیجیتال مارکتینگ Sara-music