فیلم های هیجان انگیز آدم ربایی اغلب ما را در سکانس های ابتدایی احساس امنیت می کنند و ریتم های عادی زندگی را نشان می دهند که به زودی از بین می روند. فیلم زندانیان دنی ویلنوو این مسیر را نمی رود. با تصویری از یک جنگل برفی باز می شود، جایی که یک آهو بی سر و صدا به دنبال غذا می چرخد. لوله یک تفنگ ساچمه ای به داخل قاب می آید. ما می شنویم که یک دعا خوانده می شود. بوم، آهو پایین می رود. دوربین عقب می کشد و پدر (هیو جکمن) و پسر نوجوان (دیلان مینت) را با وسایل شکار روز جهانی نشان می دهد که از میان ردیف درختان به کشتارشان خیره شده اند. در راه بازگشت به خانه، پدری که به نظر می رسد بی طنز، شدید و کمی خسته کننده است، به پسرش سخنرانی می کند که چگونه همیشه برای بدترین اتفاقات زندگی آماده باشد.

برای تماشای این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

این افتتاحیه آنقدر سنگین است که شگفت انگیز است که فیلم فوراً زیر وزن نمادین خود فرو نمی ریزد. فیلم که توسط راجر دیکینز بزرگ، فیلمبردار معمولی برادران کوئن گرفته شده، در باران غرق شده و رنگش خالی شده است. جنبه های <<زندانی ها>> تأثیرگذار هستند، اما در بیشتر قسمت ها نسبتاً مضحک است (علی رغم این واقعیت که آشکارا می خواهد فوق العاده جدی گرفته شود)، و کیفیتی بیش از حد در بسیاری از بازی ها وجود دارد.

در کنار تماشای انیمه و انیمیشن، دانلود سریال و دانلود فیلم نیز در نماوا فراهم شده است.

کلر دوور (جکمن) یک پیمانکار مستقل است که با همسرش گریس (ماریا بلو) و دو بچه در یک محله حومه شهر زندگی می کند. او عاشق بروس اسپرینگستین، <<برق ستاره ای>>، شکار و احتکار کنسروها، ماسک های گاز و ابزارهای بقا در زیرزمین خود است. در روز شکرگزاری، خانواده دوور با یک خانواده همسایه، فرانکلین و نانسی برچ (ترنس هاوارد و ویولا دیویس)، که دو فرزند هم سن دارند، به شام ​​می روند. در حالی که والدین در اتاق نشیمن شراب می نوشند و صحبت می کنند، دو دختر کوچک می پرسند که آیا می توانند قدم بزنند. پیاده روی است که از آن بر نمی گردند. وحشت رخ می دهد، به خصوص زمانی که مشخص می شود یک RV وحشتناک، که قبلاً در محله پارک شده بود، ناپدید شده است. کارآگاه لوکی (جیک جیلنهال) به این پرونده منصوب می شود.

فیلم ایرانی نیز در نماوا پرطرفدار است. یکی از ژانرهای پربازدید آن فیلم سینمایی کمدی است.

مالک RV، الکس جونز (پل دانو)، برای بازجویی به داخل کشیده می شود. پزشکی قانونی می گوید RV از شواهد فیزیکی پاک است، اما الکس عجیب است. او با صدای بلند زمزمه ای صحبت می کند که باعث می شود صدایش شبیه یک نوجوان پیش از نوجوانی باشد. تصور اینکه او ممکن است چیزی را پنهان کند غیر قابل تصور نیست. این به وضوح برداشت دوور است، و او و لوکی بلافاصله شروع به بررسی روند تحقیقات می کنند. هنگامی که جونز به دلیل کمبود شواهد آزاد می شود (در حضانت عمه اش با بازی ملیسا لئو)، دوور امور را به دست خود می گیرد، جونز را می رباید و او را در یک ساختمان متروکه متروکه گروگان می گیرد. دوور در فرانکلین برچ برنامه خود را برای شکست دادن حقیقت از جونز بررسی می کند. توس از دیدن جونز که به یک سینک بسته شده وحشت زده می شود، اما در برابر یقین خشمگین دوور، قطب نما اخلاقی خود را نادیده می گیرد. این یکی از نکات ظریف تر فیلمنامه است: اینکه چگونه یقین می تواند با نیروی محض بر شک غلبه کند، و چگونه شک اغلب برای حفظ انسانیت ما ضروری است.

هیو جکمن در طول فیلم هف می کند و پف می کند و جیغ می کشد و غرش می کند و یکنواخت می شود، اما آنچه این رفتار به ما می گوید این است که این مرد ضعیفی است که باید احساس قدرت کند. در یک لحظه گویا، در حالی که "پدر ما" را زمزمه می کند، نمی تواند بگوید "همانطور که ما کسانی را که به ما کرده اند می بخشیم." او یک زرادخانه واقعی در زیرزمین خود دارد، خانواده اش می توانستند در برابر حمله گاز خردل و همچنین آخرامان زامبی مقاومت کنند، اما او نتوانست در یک پیاده روی ساده در یک محله امن از دخترش محافظت کند. و او چنان متقاعد شده است که الکس جونز مردی است که نسبت به سایر احتمالات کور است. در همین حال، همسرش در رختخواب دراز می کشد و خود را در حالت بی حوصلگی آرام می کند.

از پرطرفدارترین ژانرهای فیلم ها در کنار کارتون های رنگارنگ می توان به فیلم اکشن جنگی و فیلم فانتزی اشاره کرد.

جیلنهال در اینجا در نقشی که باید در صفحه نسبتاً غیر جالب به نظر می رسید عالی است. فیلمنامه آرون گوزیکوفسکی، چنان مملو از نمادهای مذهبی است که در حد یک خطبه است، در پرتره یدکی و جذاب خود از لوکی عالی است. تنها تصویری که از این شخصیت خارج از زمینه شغلی او وجود دارد، صحنه مقدماتی اوست، خوردن شام روز شکرگزاری در یک رستوران چینی خالی با نور فلورسنت در حالی که باران بیرون می بارد. تنها چیزی که از گذشته او می دانیم این است که او در یک خانه پسرانه بوده و در پرورشگاه بزرگ شده است. بند انگشتان و گردن او با خالکوبی، از جمله صلیب روی یک انگشت شست پاشیده شده است. او تیک صورت گرفته است. ما در <<زندانی ها>> با خزنده های زیادی روبرو می شویم، و این حس را دارید که اگر پلیس نمی شد، کارآگاه لوکی می توانست یکی از آنها باشد. اجرای خوبی از جیلنهال است و با توجه به دندان قروچه هایی که در اجراهای دیگر وجود دارد از ظرافت آن استقبال می شود.

کارگردان ویلنوو چند صحنه واقعاً پرتعلیق به ما می دهد. یکی تعقیب و گریز در حیاط های شبانه محله پس از روشن شدن شمع برای دو دختر است.

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

یک ,فیلم ,کند ,های ,جونز ,، ,است که ,می کند ,می شود ,در یک ,شده است

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شرکت حسابداری حرفه ای noroz99 دانلود رایگان فیلم و سریال foroud دانلود آهنگ جدید 97 ســـرزمـــیــن جــیــغ majorin اسپرت دوربین | ویدئو دیتا پروژکتور ، وایت برد هوشمند و پرده نمایش ، ویدئو دیتا پروژکتور ، وایت برد هوشمند ، پرده نمایش پرتو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. موزیک تاپ | Music Top