فیلم جویندگان طلا، یک پیروزی متمایز برای چارلی چاپلین از نظر هنری و تجاری است، و تصویری است که شورش واقعی را در گیشه تئاتر ایجاد خواهد کرد. این کمدی بزرگ ترین و استادانه ترین کمدی است که تا به حال فیلم برداری شده است، و سال ها به عنوان بزرگترین موفقیت در حوزه خود باقی خواهد ماند، همانطور که <<تولد یک ملت>> هنوز در برابر رقبای بسیاری در کلاس نمایشی مقاومت می کند.

برای تماشای این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

این داستان که به عنوان یک کمدی دراماتیک به حساب می آید، بیش از آنچه در پیشنهادهای قبلی ستاره وجود داشت، دارای یک طرح است. نقاطی وجود دارد که چارلی موقعیت های دراماتیکی را در مرزهای تراژدی ایجاد کرده است، و اینها دست استاد و ظرافت هنری چاپلین را نشان می دهند. اما در مجموع، عموم مردم <<عجله طلا>> را به عنوان یک کمدی بیرونی و بیرونی و بهترین کمدی تمام دوران ها می پذیرند. گگ ها و موقعیت های بی شماری که دور به دور خنده به ثمر می رسد، به طور منطقی در درون مایه داستان تنیده شده اند. در هیچ زمانی طرح از بین نمی رود تا خنده های اضافی به دست آورید که به آن تعلق ندارند.

آلاسکا با خطرات، خطرات، رنج ها و ثروت هایش، محل داستان را تشکیل می دهد. افتتاحیه جریان بی پایانی از کاوشگران را نشان می دهد که در حال مذاکره در مورد گذرگاه دشوار Chilcoot هستند، و این تا آنجا که به مناظر مربوط می شود بسیار زیبا است، اما برای مخاطبی که قبلاً بارها صحنه های مشابه را در هفته نامه های خبری و مناظر تماشا کرده است خسته کننده است.

فیلم سینمایی در ژانرها و از کشورهای مختلف در نماوا وجود دارد. اگر از طرفداران فیلم ایرانی هستید به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

چارلی به عنوان یک کاوشگر ولگرد در وحشی آلاسکا معرفی می شود که در دربی آشنای قدیمی، عصا، شلوار گشاد و کفش هایش پوشیده شده است. او به دنبال طوفان خشمگین قطب شمال در کابین بلک لارسون (تام موری)، شکار قانون شکار شده، و اجازه ماندن توسط دومی را پیدا می کند.

جیم مک کی بزرگ (مک سواین)، یک کاوشگر هاسکی، بر اساس ادعای خود رگه ای عظیم از طلا را کشف می کند، اما طوفان چادر او را ریشه کن می کند و او را به کلبه لارسون می برد. دومی به نفوذ مک کی اعتراض می کند و درگیری بین آن دو برای داشتن یک تفنگ در می گیرد. چاپلین در اینجا با کسب و کار در تلاش برای دور ماندن از لوله تفنگ امتیاز می گیرد. مک کی در نهایت لارسون را تسلیم می کند و تصمیم می گیرد تا زمانی که طوفان فروکش کند بماند. اما کولاک روزهای زیادی ادامه دارد و آذوقه ها از بین می رود. این سه نفر کارت ها را برش می دهند تا یکی را انتخاب کنند که باید عناصر را برای ایمن کردن غذا شجاع کند. لارسون مأموریت را دریافت می کند و به راه می افتد، اما در ادامه با دو افسر قانون مواجه می شود و هر دو را می کشد. او آذوقه و تجهیزات آنها را برمی دارد و به راه خود ادامه می دهد و به ادعای مک کی اردو می زند و اعتصاب طلای غنی را کشف می کند.

در کنار تماشای فیلم خارجی، تماشای فیلم سینمایی ایرانی نیز در نماوا فراهم شده است.

در همین حال، چارلی و مک کی احساس گرسنگی را در کابین احساس می کنند، و ولگرد وقتی یکی از کفش هایش را می پزد و سرو می کند، از او غافلگیر می شود. وعده غذایی غیر معمول زنگ را به صدا در می آورد. سرانجام آن دو تصمیم به ترک می گیرند، مک کی ادعای خود را تغییر می دهد و چارلی به سمت شهر می رود. ولگرد غذا و اسکان را در کابین هنک کورتیس در حومه تأمین می کند و کورتیس او را ترک می کند تا در طول یک سفر جستجوگر از آن مکان مراقبت کند.

مک کی لارسون را از این ادعا غافلگیر می کند. در نبرد متعاقب، مک کی توسط یک بیل سقوط می کند، لارسون با سرعت از مسیر پایین می رود. زمانی که قانون شکن در کوهی از برف و یخ غرق می شود، منظره ای هیجان انگیز و واقع گرایانه ارائه می شود که شکسته می شود و به پایین دره صدها فوتی پایین تر سقوط می کند.

همراه با تماشای آنلاین فیلم و سریال، دانلود فیلم ها و سریال های ژانرهای متفاوت نیز در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

چارلی از سالن رقص بازدید می کند و مخفیانه جورجیا، دختر مورد علاقه آن مکان را تحسین می کند. جک کامرون، عاشق دختر، ولگرد را هک می کند. جورجیا چارلی را برای رقصیدن با او به جای کامرون انتخاب می کند. در پیست رقص، چاپلین در صدر هر یک از گنگ های بعدی قرار می گیرد که حتی بهتر است.

چند روز بعد یک کوارتت از دختران سالن رقص به سرپرستی جورجیا به کابین چارلی برخورد کردند. دختر تصمیم می گیرد با هزینه او کمی خوش بگذراند و گروه چهار نفره قول می دهند که برای جشن سال نو در کابین باشند، بدون اینکه جدی باشند. اما ولگرد تدارک مفصلی برای سرگرم کردن دختر رویایی خود می کند. سکانسی که ناامیدی چارلی در کابین را در بحبوحه گسترش او برای دختر به تصویر می کشد، بدون شک یکی از بهترین آثار تفسیری دراماتیکی است که تا به حال روی پرده نمایش داده شده است.

تماشای انیمیشن جدید و انیمه جدید نیز در نماوا فراهم شده است.

مک کی که از ضربه ای که لارسون وارد کرده مات و مبهوت می شود، به شهر بازمی گردد و وقتی اعلام می کند کوهی از طلا پیدا شده است به او می خندند، اما نمی تواند آن را جابه جا کند مگر اینکه کابینی را که لارسون اشغال کرده است بیابد. جورجیا در سالن رقص یادداشتی به کامرون می نویسد که عشق خود را به او اعلام می کند. کامرون به آن می خندد و نامه را دور میز رد می کند. با دیدن ولگرد تنها در گوشه ای از پیشخدمت می خواهد یادداشت را به چارلی برساند. دومی خوشحال است و می کوشد تا جورجیا را پیدا کند. مک کی وارد محل شده و در حالی که در بار ایستاده است جاسوسی می کند. او در گوشه ای از چارلی، از کاوشگر تنها می خواهد که او را تا کابین لارسون همراهی کند و به چارلی قول می دهد در صورت پیدا شدن مین، سهم مساوی را به او بدهد.

دانلود فیلم دوبله، دانلود سریال ترکی دو دسته از دانلودهایی است که فراهم شده است.

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

کند ,فیلم ,چارلی ,مک ,یک ,کی ,می کند ,مک کی ,شده است ,کند و ,می شود ,نماوا مراجعه نمایید ,فیلم نماوا مراجعه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش های همگانی دانلود آهنگ جدید | آهنگ اسکای گردشگری سلامت مرکز اخبار فیلم و سریال پخش عمده محصولات چوبي آستان مقدس امامزاده عمادالدین (ع) دانلود جدیدترین فیلم ها و سریال های جهان advertisingcompany312 فروشگاه بزرگ احسان -فروش انواع سی دی ونرم افزار و ... مطالب اینترنتی