فیلم چشمان تامی فی چیست؟ مایکل شوالتر مستندی به همین نام را اقتباس می کند، اثری در سال 2000 که به طرز سرگرم کننده ای میراث زنی را تغییر داد که اغلب به خاطر تکیه اش به آرایش مورد تمسخر قرار می گیرد و متهم به زیرپا گذاشتن حامیان وفادارش است. اما آن فیلم وجود دارد. چرا آن را به عنوان یک درام نمایشی بازسازی کنیم؟ من مطمئن نیستم که کسی تا به حال این سوال را پرسیده باشد.

برای تماشای این فیلم سینمایی کمدی به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

بهتر است از آن به عنوان یک قطعه اجرایی از بازیگری که آل این می کند قدردانی شود، اما همه چیز در اطراف این گردباد چرخشی بازیگری به نظر می رسد که در نظر گرفته نشده است. انگار کسی به این نتیجه رسیده است که <<جسیکا چستین در نقش تامی فی>> تنها چیزی است که هر کسی باید در نظر بگیرد، و بقیه فیلم فقط خودش را بنویسد و کارگردانی کند. ندارد. و این حس که گوشت به اندازه کافی روی استخوان های این فیلم وجود ندارد، با هر صحنه ای که می گذرد، به طرز خلاقانه ای قوی تر و قوی تر می شود، تا زمانی که مشخص می شود که هیچ کس واقعاً حاضر نبود به آنچه این داستان واقعی در مورد ایمان، پذیرش و انعطاف می گوید بپردازد. . آن ها به اندازه ای مشغول استفاده از آرایش و لباس های شیک بودند که اذیت نمی شدند.

در سایت فیلم نماوا علاوه بر فیلم های خارجی، فیلم ایرانی نیز قرار دارد.

چستین خود را به سراغ تامی فی باکر، همسر بدنام پادشاه تلوانجلیسم، جیم باکر (اندرو گارفیلد) می اندازد. در یک ساختار بیوگرافی نسبتاً سنتی، زندگی تامی فی از شیفتگی دوران کودکی او به مذهب تا خواستگاری او با جیم جوان می گذرد. فیلم تامی فی از شوالتر صریح و سرسخت است و جرأت می کند با مردانی که به شوهرش در مورد شغل رو به رشدش مشاوره می دهند، پشت میز بنشیند، که این امر باعث تحقیر محافظه کاری مانند جری فالول (وینسنت دونوفریو درخشان) می شود. شوالتر و چستین نقش تامی فی را در نقش یک روح پاک بازی می کنند، کسی که به تمام اهداف او ایمان داشت و توسط مردانی پست احاطه شده بود که به طور مداوم سعی می کردند درخشندگی درونی او را کمرنگ کنند.

فیلمهای سینمایی ایرانی جدید و فیلم سینمایی دوبله فارسی در سایت فیلم نماوا قرار دارد.

اینکه آیا این درست است یا نه واقعاً یک مسئله نیست. من به خوبی جنبه مثبت تامی فی را می پذیرم، به ویژه با توجه به باورهای مترقی او در مورد پذیرش و همجنس گرایی - شوالتر مصاحبه معروف با استیو پیترز را بازسازی می کند که وجود ایدز را در زمانی که هیچ کس در حرفه تامی فی حاضر به انجام آن نبود، تشخیص داد. بنابراین، و قدرت عاطفی غیرقابل انکاری دارد. چستین او را به عنوان یک فشفشه دائماً در حال چرخش اسیر می کند، کسی که افرادی مانند جیم و جری می دانستند چگونه از آن برای رسیدن به یک پایگاه طرفداران مالی استفاده کنند، اما واقعاً نمی توانستند درک کنند. او پاک بود. وقتی چستین می گوید: <<من فقط می خواهم مردم را دوست داشته باشم>>، به وضوح آن را باور می کند.

امکان دانلود نیز در سایت فیلم نماوا قرار گرفته است. دانلود فیلم کمدی زیرنویس فارسی و دانلود سریال ترکی با زیرنویس فارسی دو ژانر محبوب است.

با این حال، توانبخشی تصویر برای Tammy Faye Bakker تنها به شکل چشمگیری پیش می رود، و بهتر بود در یک فیلم غنی تر و جاه طلبانه تر ارائه شود. به چیزی مانند <<من، تونیا>> فکر کنید، فیلمی که یک شخصیت بسیار عمومی را نیز بازسازی می کند، اما این کار را با شوخ طبعی و اشتیاق انجام می دهد که در اینجا وجود ندارد. بسیاری از <<چشمان تامی فی>> برای روایت داستان خود به گریم و لباس ها تکیه می کند و مونتاژهای <<پرایم تامی فی>> را مانند یک حلقه برجسته در مراسم جایزه یک عمر دستاورد کنار هم می برند. همه اینها فاقد عمق یا هدف دراماتیک هستند، چیزی که با یک بازنمایی واقعاً نازک از بیکر تقویت می شود. گارفیلد بازیگر بسیار با استعدادی است، اما نویسنده آبه سیلویا هرگز به خود زحمت نمی دهد که زیر پوست بیکر قرار بگیرد. آیا او یک شارلاتان بود یا یک خالص؟ او به وضوح یک مرد ضعیف است، اما در اینجا به نوعی یک لوح خالی است، مردی مستقیم به اشتیاق Tammy Faye، و او به عنوان متعهد شناخته می شود.

دانلود فیلم کره ای زیرنویس فارسی، فیلم سینمایی هندی عاشقانه و برنامه کودک سینمایی جدید نیز از برنامه های نماوا است.

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

فیلم ,یک ,فی ,تامی ,کند ,ای ,تامی فی ,می کند ,فیلم نماوا ,می شود ,سایت فیلم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

azad-261 تازه های طب زیبایی دکترمقیمی IAAM tanhaeeia عکسينه باما تو مگ کلبه تنهایی شبانه شیراز مووی معرفی تولیدی های ورزشی 1film4you بهترین وبلاگ دانلود فیلم پرنیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.