"عمیق تر از بریکینگ بد": خداحافظ سریال بهتره با ساول تماس بگیری، نمایشی که هیچ چیز دیگری در تلویزیون وجود ندارد

پس از 61 قسمت بی نظیر، این درام سینمایی و همه جانبه امروز به پایان می رسد. این تلویزیون از نظر بصری زیبا و جزئیات محور بود که بسیار بیشتر از برنامه قبلی وینس گیلیگان شد.

برای تماشای فیلم های جدید خارجی 2022 برنده اسکار میتوانید به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

خداحافظی سائول گودمن: ستاره اسپین آفی که هرگز ندیدیم که بیاید. هنگامی که 9 سال پیش جسی پینکمن در پایان قسمت آخر بریکینگ بد به بیابان رفت و والتر وایت مجروح مرگباری را پشت سر گذاشت، پول مطمئنی روی باب اودنکرک شرط بندی نمی شد که در نقش جیمی مک گیل خزنده ای به نام "Slipping" در یک پیش درآمد بازی کند. که جهش او را از شلمیل کوچک به وکیل ج تر، سائول گودمن ردیابی کرد.

احتمال بیشتری وجود داشت که جسی، متمطبپز پر زرق و برق، به سمت ماجراجویی های جدید برود. در عوض، البته، آرون پل به صداپیشگی تاد در BoJack Horseman ادامه داد، کسی که اساساً جسی دوست داشتنی تری است منهای متقاعد کردن آبی کریستالی.

در کنار فیلم، سریال های جدید خارجی 2022 نیز به همراه انیمیشن های جدید 2022 در نماوا فراهم شده است.

درست همانطور که فریزر به طور نامحتملی از Cheers جدا شد، سائول نیز از جسد Breaking Bad بیرون آمد. بیش از شش سریال بهتره با ساول تماس بگیری به یک درام عمیق تر و زیباتر در مورد فساد انسانی نسبت به سریال قبلی خود تبدیل شد. از نظر بصری به چیزی مجلل تر از Breaking Bad تبدیل شد، در حالی که هرگز، برای یک لحظه، مهارت کلامی و قطب نما اخلاقی خود را از دست نداد.

برای مثال، اپیزود اخیر، شامل مجموعه ای از نماهای زیبا از فضای داخلی آپارتمان سائول بود که مانند فضای داخلی یک نقاشی از عصر طلایی هلند آشکار می شد. گاهی اوقات، همه طرح ها برای چند لحظه هیپنوتیزم به حالت تعلیق در می آمدند، دوربین روی یک اسکناس دلاری که روی یک خار کاکتوس گرفته می شد، یا روی ترکیبی انتزاعی از یک تکه فویل فی که در اطراف صحرا دمیده شده بود، درنگ می کرد.

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال و تماشای فیلم عاشقانه جدید ایرانی میتوانید به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

تلویزیون بسیار کمی این اعتماد به نفس را دارد که وقت خود را در این راه صرف کند. و همین امر در مورد آن صحنه های طولانی و بدون کلام مردان کارگر (آنها معمولاً مرد بوده اند) که کارهایی انجام می دهند صادق است، خواه ساختن رول دارچین در اوماها، ی پیچیده، ساختن آزمایشگاه متابولیک در زیر لباس شویی یا همان طور که مایک زمانی آرام این کار را انجام داد، مانند یک صنعتگر، در حالی که در جنوب مرز دور از اراذل مواد مخدر که می خواستند او را بکشند، قاب پنجره را عوض کرد.

در میان ژانرهای موجود فیلم عاشقانه خارجی طرافداران زیادی را به خود اختصاص داده است. همچنین دانلود فیلم در ژانرهای مختلف از جمله دانلود فیلم علمی تخیلی 2022 به نماوا سر بزنید.

وینس گیلیگان و همکاران خلاقش می دانند، چیزی آرامش بخش در مورد تماشای کاری که به آن افتخار می کند وجود دارد - کار دستی، دقیق و آگاهانه که پادزهر پیشه ورزی را برای کارهای روزمره ثابت می کند (آنچه دیوید گریبر، انسان شناس فقید آن را <<کارهای مزخرف>> نامید) . فراتر از مزخرفات، در جهان بینی گیلیگان، احترامی برای اثر و ارج نهادن به آن با به تصویر کشیدن آن بر روی صفحه نمایش وجود دارد - حتی اگر آن اثر در حال پختن مواد غذایی خالص یا دستکاری در سیستم قانونی باشد.

واقعاً، در حال حاضر هیچ چیزی در تلویزیون وجود ندارد که جرأت کرده باشد ما را به این روش ها فریب دهد، و همچنین مدت طولانی است که برنامه ای وجود ندارد که بین خطوط داستانی به این سو و آن سو سوئیچ کند، مطمئن باشد که مخاطب آنقدر زرنگ است که بتواند ادامه دهد. چقدر عجیب، شاید حتی منحصر به فرد، پیدا کردن یک درام طولانی که به هوش ما توهین نمی کند، بلکه آن را به کار می اندازد.

همه اینها به این معناست که بعد از 61 قسمت فیلمسازی دقیق، نویسندگی و بازیگری (غیر از یک حمله قلبی در نیمه فصل سر صحنه فیلمبرداری باب اودنکرک عزیز که باعث شد من و بدون شک دیگر طرفداران، نگران خودخواهانه باشیم که، فقط احتمالاً، ما هرگز نمی توانیم اپیزودی را ببینیم (به نام) سریال بهتره با ساول تماس بگیری که این داستان را برای ما به پایان می رساند) یک لذت تقریباً همیشگی بوده و درسی در مورد اینکه چگونه تلویزیون می تواند سینمایی و همچنین غوطه ور باشد، حماسی بوده است. و همچنین به شدت روی جزئیات متمرکز شده است.

به همین دلایل، حداقل برای من، این یکی از آن چیزهایی بوده است که در سریال سرگرمی بی وقفه ما - تلویزیون قرار ملاقات، به شدت نادر شده است. اپیزود پایانی آن در نتیجه غم شیرینی است. .

از همان ابتدا، تمام آنچه گفته شد، این یک فرض امیدوارکننده نبود. برای Breaking Bad، گیلیگان این ایده را داشت که سفر والتر وایت از معلم شیمی به سلطان مواد مخدر با کلاه پای خوک، قوس دراماتیک از آقای چیپس تا Scarface را دنبال کرد. اما سریال بهتره با ساول تماس بگیری چنین توسعه شخصیتی ندارد: سائول همیشه بد بوده است، حتی زمانی که جیمی تازه کار بود. یا ممکن است تا آخرین لحظات این پایانی بی نقص - زمانی که بالاخره ستاره این اسپین آف غیرقابل پیش بینی را ترک می کنیم، چنین فرض کنیم.

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

یک ,سریال ,فیلم ,وجود ,روی ,تلویزیون ,با ساول ,ساول تماس ,سریال بهتره ,بهتره با ,در مورد ,نماوا مراجعه نمایید ,فیلم نماوا مراجعه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

myxp رایگان پکیج موسسه قرآنی شیفتگان وحی استان قم ری مووی فروش تجهیزات مخابراتی مرجع تخصصی کشاورزی و زراعت ایران و جهان golchinmusics مرجع نیازمندی های موبایل خبر ایران | خبر های مهم ایران و جهان backlinkstrike