دیزنی پلاس با نمایش های اصلی در سایه کتابخانه عظیم خود راه اندازی می شود

برای تماشای این فیلم سینمایی وسترن به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

پس از ماه ها تبلیغ، بالاخره فردا، ۱۲ نوامبر، Disney Plus قادر مطلق راه اندازی می شود و خانه موش تعدادی نمایش اصلی را حذف می کند تا همراه با کاتالوگ صدها فیلم انیمیشن کلاسیک، فیلم های مارول، فیلم های <<جنگ ستارگان>> و فصل های تلویزیونی (از جمله کل <<سیمپسون ها>>). بزرگ ترین نمایش جدید <<ماندالوریان>> است، برنامه ای که در دنیای لوکاس فیلم اتفاق می افتد که دیزنی ترجیح داد از قبل در اختیار منتقدان قرار ندهد (فردا اولین بازبینی اولین نمایش را خواهیم داشت)، و بزرگترین فیلم نسخه جدید آن است. از <<بانو و ولگرد>>، امروز بررسی شد. چی چیز باقی مانده است؟ مجموعه ای از برنامه های خوب تا متوسط ​​دقیقاً همان مخاطبانی را هدف قرار می دهد که در چند دهه گذشته کانال دیزنی را تماشا کرده اند. یک بار دیگر، پیکسار روز را می د، اگرچه یک نمایش واقعی واقعی جدید نیز باید طرفدارانی داشته باشد. به ترتیب اولویت:

انیمیشن جرقه های کوتاه

با فاصله بین ماراتن های Disney و Canon Pixar که قرار است بر زندگی مشترکین Disney Plus در سراسر جهان تسلط پیدا کند، سری به این سری فیلم های کوتاه از شرکتی بزنید که <<داستان اسباب بازی>>، <>، <> به ما داده است. -E، <<پیدا کردن نمو>>، و بسیاری دیگر. طرفداران <<داستان اسباب بازی 4>> تابستان امسال از مجموعه کوتاه <<فورکی سؤال می پرسد>> لذت خواهند برد، که در یک مجموعه 10 قسمتی کوتاه 2 تا 3 دقیقه ای، اسپورک مضطرب را به نمایش می گذارد. آن ها سرگرمی های هوشمندانه ای هستند که صداپیشگی تونی هیل و جان راتزنبرگر را به نمایش می گذارند. مجموعه ای که در آن به کارکنان پیکسار شش ماه و بودجه محدود برای ساخت یک فیلم کوتاه فرصت داده می شود، جاه طلبانه تر است. سه قطعه کوتاه از این برنامه در اوایل سال جاری در یوتیوب منتشر شد - <>، <> و <> - و همه آنها اینجا هستند، تا با مجموعه ای از پیشنهادات ماهانه جدید همراه شوند، که با << زیبا>> شروع می شود. شناور>> درباره پدری که دخترش شناور است. هر چهار مورد بلندپروازانه و به گونه ای متفاوت هستند که ما اغلب در فیلم های کوتاهی که پیش از فیلم های پیکسار در سینماها می بینیم، نمی بینیم. آنها را بررسی کنید

در سایت فیلم نماوا علاوه بر فیلم های خارجی، فیلم ایرانی نیز قرار دارد.

"Encore!"

موثرترین سریال اصلی در دیزنی پلاس انیمیشنی نیست و حتی تخیلی نیست - این واقعیت نمایشی است با یک فرض ساده و شگفت انگیز: یک دیدار مجدد در دبیرستان موسیقی. بازیگران تولیدات دبیرستانی بازمی گردند تا نمایشنامه ای را که دهه ها قبل در آن بودند، دوباره روی صحنه ببرند. به کارگردانی کریستن بل، "Encore!" نمایشی هوشمندانه و خوش ساخت است که از دبیرستان تا بزرگسالی بیشتر به این موضوع می پردازد که چگونه تغییر می کنیم (و چقدر تغییر نمی کنیم). تماشای مردم در حال لغزش به سمت ناامنی هایی که پشت سر گذاشته اند یا احیای جنبه های هنری که زندگی آنها را مجبور به سرکوب می کند، تلویزیون واقعیت جذابی را به وجود می آورد.

"پروژه قهرمان مارول"

فیلمهای سینمایی ایرانی جدید و فیلم سینمایی دوبله فارسی در سایت فیلم نماوا قرار دارد.

این واقعیت نمایشی که تا حدی دستکاری کننده تر است، اما در مواقعی هنوز مؤثر است، طراحی شده است تا مردم را تشویق کند تا قهرمانان واقعی جهان را بشناسند. هر قسمت داستان شخصی را شرح می دهد که به درستی می توان او را قهرمان نامید، که مارول سپس از او برای ساختن کتاب کمیک خود استفاده می کند.

یکی از ژانرهایی که میتوانید در نماوا بیابید فیلم سینمایی هندی عاشقانه است.

با کنار گذاشتن نام تجاری تا حدودی تهوع آور که گنجاندن آن در دنیای مارول نشانه نهایی قهرمانی است، این داستان های انسان دوستانه در برخی مواقع به طور غیرقابل انکاری قدرتمند هستند و سریال به طور منطقی ساخته شده است. گاهی اوقات بچه ها می توانند از یادآوری استفاده کنند که همه قهرمان ها شنل نمی پوشند، و این مکان معقولی برای شروع گفتگو درباره تعریف کلمه "قهرمان" است.

"جهان از نظر جف گلدبلوم"

دانلود فیلم کره ای زیرنویس فارسی نیز از برنامه های نماوا است.

تحمل کلی شما نسبت به شخصیت پیرمرد عجیب جف گلدبلوم که او در دهه گذشته به یک برند تبدیل شده است، تعیین می کند که در نهایت چند قسمت از این سریال اصلی را تماشا خواهید کرد. در حالی که من گلدبلوم را به عنوان یک بازیگر دوست دارم، گرایش او به عجیب و غریب بودنش در مصاحبه ها، او را به کریستوفر واکن جدید تبدیل کرده است، و کمی از این موضوع تا حدودی بسیار مفید است. اپیزودهای این مجموعه شامل گلدبلوم است که در حال بررسی موضوعات مختلف است - مانند <<کفش های کتانی>> در اولین نمایش و <<بستنی>> در قسمت دوم - اما آنها در واقع فقط وسیله ای برای بازیگر هستند تا تصویر جدید خود را اصلاح کند. یک آگهی تبلیغاتی نیم ساعته را تصور کنید. من آن را بیشتر آزاردهنده دیدم.

داستان تخیل

امکان دانلود نیز در سایت فیلم نماوا قرار گرفته است. دانلود فیلم کمدی زیرنویس فارسی و دانلود سریال ترکی با زیرنویس فارسی دو ژانر محبوب است.

آیا آن ویدئوهایی را که در دنیای دیزنی در مورد تاریخ پارک می بینید، می شناسید؟ یک نسخه سری از آن را تصور کنید، با ارزش و عمق تولید تا حد زیادی. این سریال مستند پیشنهاد می کند داستان تاریخ پارک های دیزنی را روایت کند، اما بیشتر شبیه یک فیلم تجاری اطلاعاتی است تا مستند. این فیلم که توسط افراد با سابقه پارک ها تهیه و کارگردانی شده است، یک قطعه تلویزیونی شگفت انگیز است که می تواند Disney World را در رده های مشابه عجایب هفتگانه جهان قرار دهد. من عاشق دنیای دیزنی هستم، اما شما تقریباً هیچ چیز از این سریال یاد نخواهید گرفت، سریالی که باید یک گام به عقب برمی داشت و کاری فراتر از یک تبلیغات طولانی مدت انجام می داد.

برای کودکان نیز برنامه کودک سینمایی جدید تهیه شده است.

فیلم Crawl

فیلم Crawl

10 بهترین اجرای فیلم 2019

10 بهترین اجرای فیلم 2019

احضار 3: شیطان وادارم کرد قسمت آخر سری فیلم های احضار

فیلم کد داوینچی

مینی سریال خارجی جدید

فیلم ,های ,یک ,ای ,نمایش ,جدید ,که در ,فیلم های ,را به ,فیلم نماوا ,سایت فیلم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آساک اد به نام پـــــروردگـــــــار ِ آفریدگان لیموشو شوگار ghabvchubi zefaweb طعمِ بوسه هر چی که بخوای kornopol allaboutcarmarket